/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У мережу злили можливі розмови голови ДБР, які показують звідки поступають указівки по гучних кримінальних справах

157
Роман Труба / Фото взято з відкритих джерел

Роман Труба / Фото взято з відкритих джерел

У Telegram з’явився канал під назвою «Трубу прорвало», в якому оприлюднені, як стверджують автори, записи з розмовами глави Державного бюро розслідувань Романа Труби в своєму кабінеті.

«Пару годин цікавих розмов, які показують, як вирішуються справи в правоохоронних органах. Як вирішують питання про закриття справи неякісних спальників в Збройних силах України, усунення слідчих, які залізли в сферу інтересів бізнесмена Ігоря Коломойського, як зупиняють обшуки на підприємствах Костянтина Жеваго, а потім по дзвінку з Банкової їх відновлюють», — йдеться в повідомленні.
Автори каналу запевняють, що вказівки, кого допитувати, кого «підвісити», а кого «наздоганяти», йдуть неспосредственно з Офісу президента.

«Пріоритетним справою, як визнає сам директор ГБР, є» справа екс-президента «[Петра Порошенка]. Про хід розслідування Роман Труба по телефону повідомляє чолі Офісу президента. Команди вручати» підозра «поставлені самим президентом Володимиром Зеленським. І це стосується не тільки Порошенко, а й колишнього в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, справи Київської міської державної адміністрації та багатьох інших резонансних справ «, — зазначили автори каналу.
Головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook сьогодні повідомив, що його джерела підтверджують достовірність опублікованих в Telegram аудіозаписів.

«На телеграм-каналі» Трубу прорвало «з’явилися записи розмов глави Державного бюро розслідувань в своєму кабінеті. Записи розмов викладені в такому обсязі, що очевидно — це не підробка. Це реальна прослушка. Джерела» Цензор.НЕТ «це підтверджують», — зазначив журналіст.

20.11.2019Схожі записи