/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У Нацбанку розповіли про фактори, які зміцнили курс гривні

55

1502958334-9088 (1)

Заступник голови правління НБУ Дмитро Сологуб під час круглого столу, який організував Finclub розповів про фактори, які сприяли зміцненню гривні в цьому році. Про це пише Економічна правда.

«Перший фактор — поведінка нерезидентів. Ми бачимо збільшення попиту нерезидентів на українські ОВДП. Вкладення нерезидентів на сьогодні складають близько 92 млрд грн», — сказав Сологуб.


За його словами, інтерес нерезидентів до українських цінних паперів — не короткострокове явище.

«Ми намагаємося контролювати струтктуру погашення. Цінних паперів з річним терміном погашення в портфелі нерезидентів третина. Нерезиденти вкладаються в довгі папери», — додав він.

Подібний попит з боку нерезидентів пояснюється фактором покращення доступу до українського ринку, після того як міжнародний депозитарій Cleаrstream відкрив свій рахунок в депозитарії НБУ. Це спростило доступ іноземних інвесторів до українського ринку цінних паперів.

«Друга причина зміцнення гривні — нормальна макроекономічна ситуація в Україні помножена на адекватну монетарну та фіскальну політику», — зазначив заступник голови правління Нацбанку.

20.08.2019


Реклама Google

Схожі записи