/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У прокуратурі закрили кримінальні провадження проти екс-регіонала Юрія Іванющенка

125
Юрій Іванющенко / Фото взято з відкритих джерел

Юрій Іванющенко / Фото взято з відкритих джерел

Кримінальну справу, в якій фігурує екс-регіонал Юрій Іванющенко, його ще називають в певних колах Юра Єнакієвський — було закрито Прокуратурою Одеської області ще в квітні 2019 року. Про це повідомляє видання LB.ua.

За інформацією видання, Іванющенко підозрювався за двома епізодами.

Перший з них стосувався розтрати грошей, виділених в рамках «кіотського протоколу» на утеплення об’єктів соціальної сфери в Луганській області.У грудні 2014 року Юрію Іванющенку оголосили підозру за фактом одержання неправомірної вигоди майнового характеру в особливо великому розмірі (618 млн гривень) і заволодіння коштами державного бюджету в особливо великому розмірі за попередньої змови групи осіб.

Однак в 2015-2016 роках суди всіх інстанцій підтвердили факт належного виконання робіт  ТОВ «Карпатибудінвест», яке належить Іванющенку, а на початку квітня 2019 року Київський апеляційний суд зобов’язав прокурорів зняти підозру з Іванющенка в зв’язку з відсутністю складу злочину.

Другий епізод стосується заволодіння часткою в статутному фонді ТОВ «Промринок» (ринок «7-й кілометр» в Одесі). У вересні 2016 року Іванющенко повідомили про підозру за фактом організації вимагання частки в ТОВ «Промринок» у його засновників і за фактом організації підробки офіційного протоколу загальних зборів учасників ТОВ, на підставі якого ринок перейшов у власність Іванющенка.

Як спільника Іванющенка в цій справі розглядали його бізнес-партнера Івана Аврамова і екс-директора ринку Олега Греся.

Однак слідчим не вдалося довести, що колишні власники подарували свої частки Іванющенку і його товаришам під тиском, тому кримінальна справа закрита і по даному епізоду.

04.06.2019


Реклама Google

Схожі записи