/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

У Spiegel дослідили, що Суркіси отримували на свій офшорний рахунок 380 млн євро від УЄФА

143
Григорій Суркіс / Фото : liga.net

Григорій Суркіс / Фото : liga.net

УЄФА понад 15 років перераховував кошти, призначені для Федерації футболу України (ФФУ), офшорній компанії Newport Management Limited, зареєстрованої на Британських Віргінських островах. Про це йдеться в статті Spiegel на основі отриманих внутрішніх документів УЄФА.

Згідно з документами, загальна сума переведених коштів склала близько 380 мільйонів євро.

Видання пише, що у внутрішній службовій записці для керівництва УЄФА в грудні 2016 року було відзначено, що за компанією Newport Management Limited може стояти президент київського «Динамо» Ігор Суркіс, молодший брат Григорія Суркіса, який з 2000 по 2012 рік очолював ФФУ, а також до 2019 року був членом виконавчого комітету УЄФА.Крім того, за інформацією видання, в рішенні палати з питань власності Високого суду Лондона, прийнятому в 2009 році, йшлося про те, що фірму Newport Management Limited контролює Ігор Суркіс.

Відзначається, що важливу роль фірми Newport в фінансових операціях київського «Динамо» з’ясувала місія УЄФА, коли в грудні 2016 року перевіряла київський клуб на дотримання правил фінансового «фейр-плей».

УЄФА здійснювала перекази на рахунок фірми, який також використовувався для виплат зарплати футболістам і проведення трансферів гравців за дорученням «Динамо». Згодом в УЄФА почали внутрішнє розслідування.

08.09.2019Схожі записи