/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

«Україна в ЄС – це смерть російського імперського проекту — Зеленський

103
Володимир Зеленський і Дональд Туск / Фото: ЕРА

Володимир Зеленський і Дональд Туск / Фото: ЕРА

В рамка візиту до Брюсселя президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із главою Європейської Ради Донольдом Туском наголосив, що членство України в ЄС не тільки поховає імперські амбіції Росії, але й сприятиме демократичним перетворенням у РФ та на всьому пострадянському просторі.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

«Україна в ЄС – це смерть російського імперського проєкту. Більше того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін у Росії та на всьому пострадянському просторі», – заявив Володимир Зеленський.


Європейська інтеграція, за словами українського президента, полягає в забезпеченні системних внутрішніх змін у державі, імплементації реформ і зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС.

«Це гарантія незалежності України, добробуту українців, прискореного економічного зростання», – акцентує глава держави.

В свою чергу Дональд Туск повідомив, що ЄС продовжить надавати Україні підтримку, включаючи фінансову.

«Я підтвердив підтримку ЄС Україні та українському народові, які досягли величезного прогресу в проведенні реформ. ЄС завжди буде радий допомогти Україні, тому що сильна Україна — в кращих інтересах Євросоюзу», — зазначив він.

За словами Туска, саміт лідерів Євросоюзу і України, який має відбутися в липні в Києві, визначить пріоритети двосторонніх відносин на майбутні роки.


Нагадаємо, Володимир Зеленський здійснює свій перший закордонний візит. 4 червня у Брюсселі він зустрівся з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, президентом Єврокомісії Юнкером, єврокомісаром Валдісом Домбровскісом, президентом Польщі Анджеєм Дудою. 5 червня відбулися зустрічі Зеленського з Туском і верховним представником Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерікою Могеріні.

05.06.2019Схожі записи