/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

«Українці хочуть змін». Тимошенко закликала призначити новий уряд

296
Юлія Тимошенко / Фото: agropolit.com

Юлія Тимошенко / Фото: agropolit.com

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала парламентські фракції створити нову коаліцію і призначити новий уряд. Про це вона заявила під час виступу з трибуни в парламенті 14 травня.

Тимошенко зазначила, що фракція «Батьківщина» виступає за якнайшвидше проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. За її словами, питання полягає у тому, чи нинішній склад парламента готовий до змін, на які очікують люди.

«Якщо все залишається по-старому, то не треба ображатися, що і далі 73% людей хочуть дострокового розпуску парламенту”, — сказала вона. “Ми закликаємо до консолідації всі фракції для створення абсолютно нової коаліції, нового уряду і національної комісії по розслідуванню корупції на найвищому посадовому рівні — починаючи від Порошенка і його оточення, і закінчуючи всіма іншими», наголосила Тимошенко.
При цьому вона висловила сподівання, що нинішній парламент «ще на щось здатний, і ми зможемо багато що зробити для України».

Також Тимошенко запевнила, що «Батьківщина»» буде голосувати за всі дати проведення інавгурації обраного президента Володимира Зеленського.

«Чим швидше, тим краще. Наша команда буде голосувати за всі дати: 19, 20, 21, 28, 1 — для того, щоб якомога швидше провести інавгурацію», — додала Тимошенко.

Зокрема, за її словами, відбулося падіння ВВП, падіння всіх соціальних показників, зростання тарифів на тепло і газ в 12 раз, руйнування економіки і середнього класу.

«Українці хочуть змін», — підкреслила вона.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук

14.05.2019


Реклама Google

Схожі записи