/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

В ЄС за 5 євро. В Україну зайшов бюджетний європейський перевізник Flixbus

280
Фото: flixbus.com

Фото: flixbus.com

На український ринок пасажирських перевезень зайшов найбільший і самий бюджетний автобусний перевізник Європи — Flixbus. Ціни за квитки на ідентичні маршрути набагато дешевші як у вітчизняних перевізників, про це пишуть Факти.

Як повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, Україна — друга країна після США поза Європейського союзу, де починає роботу цей перевізник. «Квитки від п’яти євро вже є онлайн», — написав він на своїй сторінці в соціальних мережах.

Зараз з Києва є 43 маршрути в Європу. Вартість квитків починається від 499 грн (в польський Ряшів). Квиток до Кракова і Катовіце обійдеться трохи більше — 600 грн, до Вроцлава — 800 грн. У міста Чехії, Угорщини та Словаччини квитки коштують більше 1300 грн, Німеччини — 2000 грн.


Також в компанії оголосили акцію на поїздки з Києва до Кельна, Росток, Карлсруе, Штутгарт, Відень. Ціна квитків за цими напрямками — від 5 до 15 євро при бронюванні до 10:00 13 червня (для поїздок в період з 11 червня по 30 вересня).

Як повідомляють українські ЗМІ, традиційні ціни зі Львова — від 359 грн, Рівне — від 429 грн, Житомира — 499 грн, Ужгорода — 1 489 грн (поки є тільки два напрямки, до Відня і Будапешт).

Також повідомляється, що оператор застосовує лоукост-модель — чим раніше бронюєш, тим більше економія. Крім онлайн-покупки, придбати квиток можна і безпосередньо перед поїздкою у водія автобуса. Але є ризик: всі місця вже заброньовані або ціна буде дорожче.

12.06.2019


Реклама Google

Схожі записи