/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Вони працюють. У ДФС підрахували кількість офіційних гривневих мільйонерів та мільярдерів в Україні

169
Фото: Державна фіскальна служба

Фото: Державна фіскальна служба

За останній рік в Україні зросла кількість офіційних мільйонерів. Такі дані оприлюднені прес-службою Державної фіскальної служби.

Статистика свідчать про те, що за станом на 1 травня кількість громадян, які задекларували доходи в сумі понад 1 млн грн становило 5143 людини, що на 27% більше, ніж на ту ж дату роком раніше.

Найбільша кількість мільйонерів на даний момент зареєстровано в столиці (2194 людини), Київскій (378 осіб), Харківській (339 осіб) та Дніпропетровській (333 людини) областях.

Переважним джерелом надходження стали операції з продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, а також від надання майна в лізинг, оренду, житлового найму, і доходи, отримані за кордоном.

За словами в.о. голови ДФС Олександра Власова, наймолодшому мільйонеру – 18 років. Він задекларував доходи, отримані при успадкуванні майна.Найстаршому мільйонеру – майже 100 років. Він задекларував кошти, які отримував, як інші доходи.

Найбагатшим українцем був показаний дохід в сумі понад 10,0 млрд грн, а трьома — в сумі більше 1 млрд грн.

Всього ж з початку року українці задекларували загальний дохід в сумі 83,6 млрд грн, подавши 529 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи.

Читайте: Світовий банк опублікував дані, скільки грошей українські заробітчани переказали додому у минулому році

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

13.05.2019


Реклама Google

Схожі записи