/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Вони все одно приїхали домовлятися. Медведчук в Петербурзі скаржився на Порошенка і теперішню владу

336
Юрій Бойко та Віктор Медведчук / Фото: УП

Юрій Бойко та Віктор Медведчук / Фото: УП

Опозиційний український політик і кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук під час перебування в Санкт-Петербурзі дозволив собі образливі висловлювання на адресу п’ятого президента України Петра Порошенка, пишуть Факти.

Під час бесіди, в якій брали участь екс-регіонал Юрій Бойко і глава російського «Газпрому» Олексій Міллер, Медведчук розповідаючи про «знижки на газ на 25%», про яку вони нібито домовилися в період передвиборної президентської кампанії 22 березня, сказав про Порошенко наступні слова : «Тоді ще президент Порошенко в політично передсмертних конвульсіях почав викладати суть нашої зустрічі …».


Також Медведчук негативно відгукнувся про генпрокурора Юрія Луценка.

За його словами, «Кабмін взагалі влаштував шоу, де вискакували зі штанів пан генеральний прокурор, що відкрив кримінальні справи проти нашого прямого перельоту з Юрієм Бойко в Москву».

Далі кум Путіна розповів про заборони в Україні перельотів в Росію.

«Заборонили будь польоти в Росію, хоча раніше давали дозвіл. Порушили справу проти авіаційних служб. В рамках кримінальної справи СБУ призначила експертизу всім висловлювань нашим переговорам. Це все нісенітниця», — вважає Медведчук.

Медведчук також додав, що попередня влада «не хотіла нічого робити», а новий президент Володимир Зеленський ще ніяк не відреагував на пропозицію, але вони все одно приїхали домовлятися, щоб «примусити» чинну українську владу піти на подібні рішення.

07.06.2019


Реклама Google

Схожі записи