/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Я би дуже хотів, щоб я був живий — Порошенко

10908
Петро Порошенко / Фото: Дмитро Ларін / Українська правда

Петро Порошенко / Фото: Дмитро Ларін / Українська правда

П’ятий президент України Петро Порошенко в інтерв’ю «Українській правді» розповів, що вважає п’ять років своєї влади одним з кращих періодів для України як держави. Також впродовж розмови він наголосив, який імідж йому зараз намагаються зробити та ким себе бачить через десять років.

«Я твердо переконаний, що це один з кращих періодів для країни. Не найкращий з точки зору життя. Життя жахливе. Це один з найважчих періодів в сучасній історії України. Ми не можемо легко переносити втрату Криму. Ми не можемо легко переносити агресію на Донбасі. Ми не можемо легко переносити кардинальну перебудову економіки, коли 6% ВВП змушені витрачати на війну», — підкреслив Порошенко.Також Порошенко розповів, що йому зараз намагаються створити імідж як жадібної людини.

«Це імідж, який намагаються створити. Я на жадібність намагаюся відповісти наступним. Ви уявляєте, що я витратив 2 мільярди гривень своїх власних грошей на армію?

Давайте крок за кроком. Коли хтось каже, що Порошенко жадібний…

Я не роздаю грошей, бо кожна копійка дісталася мені важкою роботою. Я ні в кого не залучаю гроші, в тому числі обидві кампанії я провів сам.

Запитайте Сили повітряної оборони, які я облаштував разом з моїми партнерами по «Рошену». Запитайте 3-й чи 8-й полк спецназу, запитайте про антиснайперські комплекси. Бо як тільки в них появилися антиснайперські комплекси, набагато зменшилася кількість російських снайперів», — зауважив п’ятий президент України.

На запитання журналістки УП, ким він себе бачить через 10 років, Порошенко відповів: «Я би дуже хотів, щоб я був живий. І мріяв би, щоб я завершував свою каденцію депутата Європейського Парламенту».

01.08.2019Схожі записи