/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

«Я вас дуже прошу — здайте ключ». Володимир Зеленський звернувся до Порошенка і народних депутатів

778
Володимир Зеленський / Фото: AFP/Scanpix/LETA

Володимир Зеленський / Фото: AFP/Scanpix/LETA

Новообраний президент України Володимир Зеленський записав нове відео ввечері 10 травня, в якому закликає ще діючого президента Петра Порошенка не порушувати закон, роблячи швидкі кадрові перестановки, а парламентарів не затягувати з датою його інавгурації.

Він висловив сподівання, що за три тижні відпочинку нардепи не забули слова депутатської присяги виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

«Поки що ви дієте виключно у своїх інтересах, боїтесь розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації», — сказав Володимир Зеленський.

«І доки ви трясетесь за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотнє: він робить активні перестановки у вищому командуванні армії, намагається пропихнути свого голову Нацради з питань радіо і телебачення, призначає суддів Верховного суду, серед яких юрист Рошена, судді Майдану та родичі пана Ківалова», — сказав новий президент.

Також Зеленський нагадав про те, що Порошенко роздає звання генерала та дав звання героя України голові Служби безпеки України Василю Грицаку.

«Але я розумію, що марно щось говорити людині, яка каже: «Я готовий підставити плече», а сама тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста у Єгипетському готелі: завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормально вихована людина чекає трансферу в аеропорт. Але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Він тягне рушники, тапочки і тягне усе підряд зі шведського столу», — заявив новообраний президент.

«Я вас дуже прошу: здайте ключ, розрахуйтеся за міні-бар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити», — звернувся він до Порошенка.

Приєднуйтеся до нашої сторінки у Фейсбук 

10.05.2019


Реклама Google

Схожі записи