/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Яценюк про Зеленського: «Мені здається, що він людина, яка хоче успіху»

360
Арсеній Яценюк / Фото: nfront.org.ua

Арсеній Яценюк / Фото: nfront.org.ua

Колишній прем’єрміністр України та лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час інтерв’ю з Дмитром Гордоном прокоментував рішення президента Володимира Зеленського щодо розпуску Парламенту та як він ставиться до теперішнього глави держави.

Відповідаючи на запитання журналіста Гордона про ставлення до Зеленського, Арсеній Яценюк відповів: «Перше – він президент України. Друге – неочікувано. Третє – прогнозовано, бо відповідає глобальному тренду — антисистемність, антиістеблішмент».

Зараз для Зеленського, зазначив лідер «Народного фронту», вкрай важливо мати біля себе сильну команду: «У нього фактично немає часу, щоби входити в курс справ. З нього будуть питати дуже-дуже швидко. Можливо, в нього буде довший honeymoon (медовий місяць). Можливо, коротший».


«Що би я побажав йому? Я би йому побажав успіху. Тому що він – президент. Його успіх – це успіх країни. Мені здається, що він людина, яка хоче успіху. І це об’єктивно — він у минулому дуже успішний, дуже популярний актор. Це дуже хороша риса в цій ситуації. Тільки тепер нею треба правильно скористатися», — сказав він.

«Оплески можуть бути різні. Тому що можна отримати короткотермінові оплески. Та потім дорого це коштує. Тому що завтра з тебе спитають. Тому ця якість, що він хоче бути успішним, — це хороша річ. Але для цього йому потрібна команда, і ця команда йому повинна покласти ще позавчора план дій», — пояснив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк також наголосив, що указ Зеленського про розпуск ВР є неконституційним: «Хто йому готував цей указ? Там білими нитками все шито. Будемо бачити, яке буде рішення Конституційного Суду. Я вам просто кажу як людина, фахова в цих питаннях».

Президент Ющенко, нагадав Яценюк, підписував два укази про розпуск парламенту, президент Порошенко також підписував указ про розпуск Ради: «Тільки там же була вся юридична основа».

«Це не питання — вибори на два місяці раніше, чи пізніше. Якщо починати з порушення Конституції, це має дуже-дуже погані наслідки. Попередники чинного президента теж порушували Конституцію. З цього треба робити висновки», — підкреслив Яценюк.

Також лідер «Народного фронту сказав, що Порошенко, мабуть, шкодує про те, що домігся його відставки і, що задіяв проти нього дискредитаційну компанію. За його словами все почалося після перемоги на дострокових парламентських виборах у 2014 році, коли «Народний фронт» отримав перемогу, а БПП зайняв друге місце по кількості голосів. Порошенко думав вже про майбутні президентські вибори, і почав активно усувати свого потенційного конкурента.

«І на наступний день після виборів все, що почали робити, — це заточувати всіх проти мене. Вони мені влаштували палаючу землю під ногами. Там же була задіяна ціла машина. (Нардеп-утікач) Онищенко публічно заявив, що витратив 30 млн доларів на усунення Яценюка», — сказав він.

«Думаю, сьогодні він, можливо, якщо і не шкодує, то ставить під сумнів доцільність всього цього», — додав Яценюк.

15.06.2019Схожі записи