/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

За Раїсу Богатерьову хоче внести заставу в розмірі 6 млн гривень її колишній однопартієць

164
Раїса Богатирьова / Фото: unian.ua

Раїса Богатирьова / Фото: unian.ua

Заставу в 6 млн грн для виходу з-під арешту колишнього міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової заплатить народний депутат Вадим Новинський. Про це 28 серпня в Печерському райсуді Києва повідомила колишній міністр юстиції України Олена Лукаш, інформує Гордон.

«Застава внесе Новинський … Найближчим часом вона буде на свободі», — сказала вона.


Виданню LB.ua Новинський підтвердив свою готовність дати гроші на заставу, якщо сім’я Богатирьової звернеться до нього з таким проханням.

28 серпня Печерський райсуд Києва обрав для Богатирьової запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 днів, до 21 жовтня. Богатирьова може вийти під заставу після сплати 6 млн грн.

У жовтні 2014 року Богатирьову оголосили в державний розшук за підозрою в розкраданні бюджетних коштів на суму 6,5 млн грн в 2012 році під час закупівель імунобіологічних препаратів, лікарських засобів і медичного обладнання.

За даними слідства, в 2012-2014 роках, коли Раїса Богатирьова була міністром охорони здоров’я, відомство закуповувало ліки за цінами, завищеними на 20-40%.

630_360_1567004207-652

14 серпня 2019 року Голосіївський райсуд Києва частково задовольнив клопотання адвоката і зобов’язав Генеральну прокуратуру «в найкоротші терміни» закрити провадження проти екс-міністра. В опублікованому 19 серпня визначенні говориться, що підставою для цього рішення стало «протиправну бездіяльність» прокурора — адвокати наполягали на «відсутності належних та допустимих» доказів провини Богатирьової і закриття провадження, прокурор відхилив клопотання.

Нагадаємо, 27 серпня Богатирьову після прильоту в Україну затримали в аеропорту Київ.

28.08.2019Схожі записи