/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Заступник Офісу президента в Ужгороді заявив, що наверх більше заносити не треба

150
Володимир Зеленський / Фото з офіційного сайту президента України

Володимир Зеленський / Фото з офіційного сайту президента України

Президент України Володимир Зеленський під час свого робочого візиту до Ужгорода підкреслив серйозність намірів нової команди боротися з контрабандою в Закарпатській області та інших регіонах України.

«Ви не хвилюйтеся, ми вас буде підтримувати обов’язково. Хвилюватися, я думаю, зараз будуть люди, які займаються контрабандою і «кришують» цю контрабанду. Це головний привіт вам з Києва, і чому ми приїхали в такому складі», — сказав він на представленні нового голови Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка в суботу 6 липня в приміщенні Закарпатської митниці в Ужгороді.

Зеленський зазначив, що саме тому з ним на Закарпаття, а до цього у Львівську область приїхали в.о. голови Служби безпеки України Іван Баканов, глава Офісу президента (ОП) Андрій Богдан, перший заступник голови ОП Сергій Трофимов, заступники глави ОП Андрій Гончарук та Руслан Рябошапка, помічники президента Сергій Шефір та Андрій Єрмак, новий глава Державної митної служби України Максим Нефьодов, і в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов.

В свою чергу заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук на цій же нараді наголосив, що нічого «наверх більше заносити не треба».

Ми приїхали сюди сьогодні, і один із сигналів, що всі разом хочемо до вас донести – що наверх більше заносити не треба, закінчилося», — заявив Гончарук.

06.07.2019


Реклама Google

Схожі записи