/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

«Зелена» самовпевненість на глиняних ногах

472

Afishar-OR-004

Дуже дивно дивитись, як нові «зелеботи» виправдовують будь-яку муть президента і «Слуг народу», посилаючись на високий рейтинг партії на виборах.

Бо как би в їх партії немає рейтингу. Рейтинг, це те що лишається в політика після того, як він показав себе: розказав своє бачення ситуації і плани дій.


Те що є зараз в Зе-команди це ОЧІКУВАННЯ. Сорок скількись там відсотків людей очікують від «Слуги народу», що стануть жити краще. Не коли-небудь у віддаленому майбутньому. А вже сьогодні.

Це надзвичайно слабка основа, бо виправдати ці очікування просто неможливо. Неможливо закінчити війну «просто переставши стріляти», неможливо знизити тарифи і пройти 2020 рік без МВФ, неможливо підняти зарплати і пенсії, зменшити податки і допомогти всім одночасно.

Виборці Зеленського не стануть жити краще. Враховуючи ситуацію в економіці, і настрої з лібералізації, цілком можливо що вони ще й стануть жити гірше.

Тому вже за рік, від «рейтингу» слуг нічого не лишиться. За два вже буде трохи соромно зізнаватись, що ти маєш відношення до влади.


Абсолютно так само вели себе порохоботи, які розказували про 54% Порошенка і «одинтур», як аргумент, що вся критика це заздрість і проіскі Крємля, бо насправді народ же його любить.

Але скакати по граблям це дійсно українська народна політична забава.

Кожен чомусь думає, що він настільки офігенний, що раніше не виходило, тільки тому що це не він пробував.

Опубліковано з дозволу автора

27.08.2019

 
Олександр Равчев
Фахівець з комунікації

Громадський і політичний діяч, фахівець із суспільних комунікаційСхожі записи