/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки людину, яка має нагороди ФСБ Росії

341
Владислав Бухарьов / Фото взято з відкритих джерел

Владислав Бухарєв / Фото взято з відкритих джерел

У новопризначеного глави української Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Владислава Бухарєва є нагорода від Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ)- медаль «За бойову співдружність». Про це нагадали ряд українських блогерів, пише видання Гордон.

«Президент Зеленський призначив главою зовнішньої розвідки Владислава Бухарєва. Відкриваю Wikipedia, дивлюся, хто такий. Так? Цікаво … Нагороджений медаллю ФСБ» За бойову співдружність»! Закриваю Wikipedia, комп’ютер і обличчя», — написав у Facebook волонтер Мирослав Гай.


«Тепер буде, як за часів президента Віктора Януковича, де СБУ повністю керувалася ФСБ. Перший камінчик заклали», — обурюється блогер Семен Кабакан.

«Сміятися чи плакати?» — цікавиться журналіст Олексій Мінаков.

При цьому сам Бухарєв, балотуючись у народні депутати від «Батьківщини» в 2014 році, не приховував, що у нього є нагороди ФСБ.

Як зазначила, журналістки Крістіна Бердинських. В минулому році, народний депутат Бухарєв, подарував своїй дочці один подарунок на суму в 14,5 млн грн., потім ще один подарунок на суму в 950 тис. грн». Це при загальному його дозоді, який склав 818 тисяч гривень.

До Верховної Ради Бухарєв працював у СБУ та податковій.

Крім того за її словами, Квартал 95 протягом п’яти років проводить безкоштовний концерт, на окрузі, за яким був обраний Бухарєв у Раду. Концерт також проведуть у цьому році.

Нагадаємо, 11 червня президент України Володимир Зеленський призначив новим керівником Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва. Про це на брифінгу повідомив заступник глави Адміністрації Президента з правових питань Руслан Рябошапка.

11.06.2019


Реклама Google

Схожі записи