/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Зеленський розкрив деталі зустрічі з Коломойським

95
Володимир Зеленський / Фото: prezident.gov.ua

Володимир Зеленський / Фото: president.gov.ua

Зустріч президента Володимира Зеленського з Ігорем Коломойським з енергетичних питань стала предметом обговорення в рамках форуму YES. Зеленський запевнив, що бізнесмен його позицію щодо тарифів почув, і можна розраховувати на якийсь результат. Про це пишуть Fakty.ua

«Всі повинні жити за правилами. Монополії не буде … В тому числі для пана Коломойського … Щоб він сприяв, щоб будь-які ціни, пов’язані з «комуналкою», знижувалися», — наголосив Зеленський.

«Наші європейські партнери дуже хочуть, щоб були ринкові ціни. Але ми повинні зробити все, щоб для наших людей було дешевше», — додав президент.Нагадаємо, на зустрічі Зеленського і Коломойського були присутні прем’єр-міністр, міністр енергетики, глава Офісу президента, перший помічник президента.

Також під час Форуму ялтинської європейської стратегії Володимир Зеленський назвав санкції потужною зброєю дипломатії, жорсткими податками, що необхідно для порядку.

«Іноді наші партнери думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші. Серйозно? Знаєте, ми втрачаємо людей… Санкції — це фактично податок заради миру. Поки його не буде відновлено, санкції повинні бути збережені», — сказав Зеленський.

13.09.2019Схожі записи