/var/www/cdpolya9961/data/www/afishar.com/wp-content/themes/looker
https://afishar.com/wp-content/themes/looker

Журналістка, яка опублікувала фейкову заяву про відставку Богдана, розповіла про деталі її отримання

485
Андрій Богдан / Фото взято з відкритих джерел

Андрій Богдан / Фото взято з відкритих джерел

Журналістка Христина Бердинських, яка ввечері 1 серпня оприлюднила фото з нібито заявою глави Офісу президента Андрія Богдана про відставку, заявила в Facebook, що отримала його від джерела з Офісу президента.

Вона зазначила, що інформацію про відставку Богдана вона дізналася від колеги, яка побачила новину на сайті агентства «Інтерфакс-Україна».«Я відповіла, що Інтерфакс, звичайно, дуже поважаю, але цього мало, щоб давати новину в радіоефір. Потрібно терміново спробувати самим все перевірити. Забувши про кіно, я залишилася в редакції і відразу ж написала два повідомлення. Одне — Андрію Богдану, друге — в президентський офіс. Андрій Богдан на моє запитання — фейк це, відповів, що не коментує цю інформацію. А ось з президентського офісу я отримала фотографію нібито заяви Богдана з проханням «його звільнити за власним бажанням, з моменту бажання». Я б ніколи в житті не опублікувала цей папірець, якби не отримала його від офіційної особи», — написала Бердинских.

Журналістка підкреслила, що не скаже хто саме був її інформаційним джерелом в Офісі президента.

«З ситуацією з Богданом, його відставкою або не відставка, очевидно, що немає нічого хорошого. Це прикол і стьоб над традиційними медіа, а також введення в оману виборців», — додала вона

Нагадаємо, у четвер 1 серпня «Інтерфакс-Україна» першим, з посиланням на свої джерела, повідомило про відставку Богдана. Слідом за ним цю інформацію опублікували ряд ЗМІ.Пізніше Христина Бердинских оприлюднила фото заяви Богдана. На знімку не видно дати, підпису та адресата заяви. Його текст такий: «Прошу звільнити мене із займаної посади за власним бажанням з моменту бажання».

Заступник глави ОП Руслан Рябошапка і представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук не підтвердили цю інформацію.

2 серпня агентство «Інтерфакс-Україна» анулювало новина про відставку Богдана.

02.08.2019Схожі записи